img_20210129_173445_1__kopia.jpg
img_20210129_173445_1__kopia.jpg
EGZAMIN_8_2022_b.png
EGZAMIN_8_2022_b.png
img_20191021_220501.jpg
img_20191021_220501.jpg
EGZAMIN_8_2022_b.png
EGZAMIN_8_2022_b.png
img_20191021_220228.jpg
img_20191021_220228.jpg
img_20191021_215933.jpg
img_20191021_215933.jpg
img_20191021_220132.jpg
img_20191021_220132.jpg
EGZAMIN_8_2022_b.png
EGZAMIN_8_2022_b.png
img_20191021_220615.jpg
img_20191021_220615.jpg
img_20191021_220352.jpg
img_20191021_220352.jpg
img_20191021_221015.jpg
img_20191021_221015.jpg
PlayPause
previous arrow
next arrow

Stan Jakości Powietrza w Domecku

Projekty

 


                        

  

 

        

WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

 

W roku szkolnym 2021/22, podobnie jak w latach poprzednich, nasza szkoła może poszczycić się wysokimi wynikami egzaminu ósmoklasisty. Wyniki egzaminu potwierdzają  bardzo dobry poziom przygotowania naszych uczniów i zaangażowanie nauczycieli.

Poniżej przedstawiamy wyniki porównawcze uczniów naszej szkoły ze średnimi wynikami uczniów z całego województwa opolskiego oraz kraju.

Z całego serca gratulujemy naszym absolwentom tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

 

Wyniki Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty OMNIBUS 2022

 

Trzecioklasiści mogą pochwalić się niemałym sukcesem.

W kwietniu pisali Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty "Omnibus 2022". Przez kolejne trzy dni zmagali się z testami z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Sprawdzian pozwalał sprawdzić poziom opanowania przez uczniów kompetencji przewidzianych w podstawie programowej.

Nasi trzecioklasiści wypadli lepiej niż ich rówieśnicy w kraju, województwie, powiecie.

Poniżej ogólne wyniki klasy na tle wszystkich badanych szkół w kraju.

 Cieszymy się z ich sukcesu i życzymy powodzenia w czwartej klasie.

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2021/2022

 

KONKURSY POZASZKOLNE

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Zwycięzcami etapów szkolnych poszczególnych konkursów oraz reprezentantami szkoły na etapach gminnych konkursów przedmiotowych zostali:

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 Bartosz Świerc

 

 WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 Bartosz Świerc

Dominik Merta

  

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

 Helena Pawleta

Julia Strzępek

  

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Emanuel Bryla

Julianna Leja

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE I INNE

 

KONKURS RECYTATORSKI „JUGEND TRÄGT GEDICHTE VOR” 

Naszą szkolę reprezentowali w etapie szkolnym i gminnym:

Maja Wojtasik

Jakub Hahnewald- Flak

Bartosz Bara

Jakub Hahnewald-Flak przeszedł do etapu rejonowego

 

XII FESTIWAL JESIENNE NUTKI 

Naszą szkołę reprezentowali:

Jana Świerc

Jakub Hahnewald-Flak

Samanta Miensok

 

KONKURS PLASTYCZNY ,,TAK DLA CZYSTEGO POWIETRZA

W GMINIE KOMPRACHCICE“ 

Wyróżnienie otrzymali:

Julia Domalewska

Paulina Tomechna

Laura Motylska

Jakub Garbowski

Jana Świerc

Lena Komisarczuk

Antonina Bryla

 

KONKURS PLASTYCZNY ,, JESIENNA OKŁADKA KSIĄŻKI”

 GBP  KOMPRACHCICE

II miejsce Artur Smolin

III miejsce Julia Domalewska

  

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ  WIEDZY POŻARNICZEJ

,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

laureat etapu powiatowego (I miejsce) Franciszek Czech

  

V GMINNY KONKURS PROFILAKTYCZNY 

III miejsce Emanuel Bryla

 

 ZAWODY SPORTOWE

 

MINI PIŁKA ŚIATKOWA CHŁOPCY

I miejsce Franciszek Litwiniec, Bartosz Bara, Dominik Merta, Dawid Gonsior, Marcel Kaduk.

  

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCY

I miejsce Bartosz Blachucik, Krzysztof Toporek, Denis Heuer, Emanuel Bryla

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZYNY  

III miejsce Kinga Pawleta, Nika Kovalchuk, Samanta Miensok, Julianna Leja, Helena Pawleta

  

LEKKOATLETYKA ETAP GMINNY 

I miejsce Oliver Weber- skok w dal

I miejsce Samanta Miensok- bieg na 300m

II miejsce Dominik Merta – bieg na 300m

III miejsce Zuzanna Waliczek- bieg na 300m

III miejsce Dawid Gonsior- bieg na 600m

II miejsce Bartosz Blachucik- -rzut piłeczką palantową

III miejsce Franciszek Litwiniec – rzut piłeczką palantową

III miejsce Helena Pawleta – bieg na 300m

III miejsce Julianna Leja- bieg na 600m

II miejsce Julia Strzępek- bieg na 300m

III miejsce Oliwia Notka- rzut piłeczką palantową

 

BADMINTON DRUŻYNOWY ETAP GMINNY 

III miejsce Dawid Gonsior i Dominik Merta

II miejsce Bartosz Blachucik i  Emanuel Bryla

II miejsce Samanta Miensok i  Kinga Pawleta

 

BADMINTON DRUŻYNOWY ETAP POWIATOWY

I miejsce Dawid Gonsior i Dominik Merta

II miejsce Bartosz Blachucik i Emanuel Bryla

II miejsce Samanta Miensok i Kinga Pawleta