Piórniki do Afryki - wrzesień 2018

Piórniki i artykuły szkolne będziemy zbierać do specjalnych koszy na szkolnym korytarzu do końca października 2018r.

Konkurs Językowy - wrzesień 2018

Gramy w unihokeja - wrzesień 2018

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 - wrzesień 2018

3 września 2018 roku w naszej szkole był dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2018/2019.

Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, ksiądz, rodzice. Rozpoczęła się ona okolicznościowym przemówieniem pana dyrektora Henryka Hajzyka. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych , którym wręczono „Rogi obfitości” przygotowane przez ich rodziców. Pan dyrektor przywitał również VIII klasę która „wróciła” do szkoły podstawowej po 19 latach gimnazjum.Po uroczystości ogólnej nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami w klasach.

W nowym roku szkolnym życzymy Uczniom oraz Nauczycielom i Rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.