Warsztaty dla przedszkolaków - luty 2018

16 lutego przedszkolaków odwiedziły panie Urszula oraz Joanna z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opolu, które przeprowadziły zajęcia warsztatowe poświęcone emocjom. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały powierzone im zadania a także uczyły się jak można rozładować swoją złość nie krzywdząc innych.

Walentynki - luty 2018

Z okazji przypadających 14 lutego Walentynek przedszkolaki zostały zaproszone na występ uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku. Dzieciom bardzo spodobały się scenki odgrywane przez starszych kolegów, spróbowały także swoich sił w rozwiązaniu zagadek dotyczących święta zakochanych. Po zakończeniu występu na każdego przedszkolaka czekał mały upominek.

Bal Karnawałowy - luty 2018

12 lutego przedszkolaki wraz z kolegami z klas 1-3 wzięły udział w balu karnawałowym, prowadzonym przez Tropiciela Przygód. Pojawiło się mnóstwo kolorowych postaci: księżniczki, żołnierze, piraci, zwierzątka oraz wiele innych ciekawych przebrań. Wśród atrakcji czekały na dzieci różnego rodzaju konkurencje, siatkówka plażowa, zabawy z chustą oraz bitwa na skrawki materiału. Zabawa była przednia a humory wszystkim dopisywały.