Orlen Przedszkoliada Tour – marzec 2019r.

Już po raz drugi przedszkolaki z Domecka wzięły udział w ogólnopolskiej imprezie sportowej – Orlen Przedszkoliada Tour. Wraz z kolegami z opolskich przedszkoli dzieci miały okazję spróbować swych sił w piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej oraz wielu innych dyscyplinach przygotowanych dla nich na sali gimnastycznej Politechniki Opolskiej. Po zakończeniu zmagań sportowych na dzieci czekały pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki.

Bal karnawałowy – luty 2019r.

W czwartek 21 lutego w oddziale przedszkolnym zrobiło się barwnie i kolorowo. Na balu karnawałowym można było spotkać kota, myszki, królewny, indianki, służby specjalne, superbohaterów, oraz inne równie pomysłowe przebrania. Przedszkolaki bawiły się w towarzystwie kolegów z klas I-III oraz zespołu animacyjno-wodzirejskiego Perfectto.

Międzynarodowy Dzień Pizzy – luty 2019r.

Wśród świąt przypadających w lutym w oddziale przedszkolnym nie mogło zabraknąć Międzynarodowego Dnia Pizzy. Z tej okazji przedszkolaki poznały ciekawostki związane z wykonaniem tego przysmaku, miały okazję również spróbować różnych rodzajów pizzy oraz samodzielnie wykonać swoją ulubioną pizzę z papieru.