Poznajemy zwyczaje Indian - czerwiec 2017

 

W czerwcu przedszkolaki wraz z kolegami z Wawelna wybrały się na niezwykłą wyprawę do wioski indiańskiej Hocioka. Na miejscu mogliśmy zobaczyć z bliska jak wygląda życie Indian, polowania, jakie mają zwyczaje oraz zabawy. Usłyszeliśmy też wiele ciekawych legend. Wśród atrakcji było strzelanie z łuku, wyścigi żółwi, rzucanie obręczami oraz indiański połów ryb. Na zakończenie czekały na dzieci kiełbaski z grilla.

View the embedded image gallery online at:
http://www.szkola.domecko.pl/index.php/123#sigFreeId70a7d48ffc

 

Świętujemy Dzień Dziecka - czerwiec 2017

 

Z okazji Dnia Dziecka w Oddziale Przedszkolnym odbyły się warsztaty rzeźbienia w drewnie w czasie których wszystkie dzieci własnoręcznie wykonały sowy, które z dumą prezentowały rodzicom. Nie zabrakło również lodów oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Dzień minął dzieciom niezwykle twórczo i aktywnie.

View the embedded image gallery online at:
http://www.szkola.domecko.pl/index.php/123#sigFreeId0c34529084

 

Spartakiada przedszkolaków - maj 2017

 

31 maja przedszkolaki wzięły udział w spartakiadzie pod hasłem „Ćwiczyć każdy może”, która odbyła się w Przedszkolu Publicznym w Polskiej Nowej Wsi. Było bardzo wesoło, kolorowo a dzieci z zaangażowaniem brały udział w różnych ćwiczeniach i zabawach przygotowanych przez organizatorów. Pogoda i humory dopisały a dzień przyniósł dzieciom mnóstwo wrażeń. W nagrodę za włożony wysiłek każdy przedszkolak otrzymał nagrodę – złoty medal.  

View the embedded image gallery online at:
http://www.szkola.domecko.pl/index.php/123#sigFreeId33a7bf7995