JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Dzień Mamy i Taty w naszej szkole - maj 2017

 

W szkole podstawowej w Domecku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Matki i Dziecka. Zaproszeni goście mogli wysłuchać piosenek wierszy a przede wszystkim życzeń jakie składały Im ich pociechy. Z okazji rodziców święta powstał pierwszy w dziejach szkoły zespół muzyczny, który zagrał utwór oraz sto lat dla Kochanych rodziców. Odbył się też sąd nad tym „ kto jest ważniejszy mama czy tata?”. Sędziowie po wysłuchaniu obu stron racji przyznać nie mogli nikomu – ich zdaniem oboje rodzice potrzebni są w domu. Rodzice mogli podziwiać również piękne tańce w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Na zakończenie rodzice zostali obdarowani laurkami wykonanymi przez ich pociechy oraz drobnymi prezentami. Zwieńczeniem wszystkiego był wspólny słodki poczęstunek.