previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Dziecka - czerwiec 2017

 

1 czerwca 2017 r. uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka wyjechali do Parku Rozrywki DREAMPARK w miejscowości Ochaby Wielkie w województwie śląskim. Wycieczka organizowana była przy współpracy nauczycieli szkoły wraz z radą rodziców. Park rozrywki, który odwiedziliśmy skrywał w sobie wiele interesujących niespodzianek.  Jedną z pierwszych atrakcji, którą zwiedziliśmy wraz z przewodnikiem był Park Miniatur. Mogliśmy zobaczyć najbardziej spektakularne i niesamowite budowle świata, a także prawdziwe perełki architektury światowej. Odwiedziny w domu do góry nogami, usytuowanym w parku były szczególnie dla naszych najmłodszych uczniów, prawdziwą przyjemnością. Natomiast, oceanarium prehistoryczne: gigantyczne dinozaury i potężne gady morskie, które można było tam zobaczyć zachwyciły wszystkich. W strefie „zero” stanieliśmy oko w oko z groźnym rekinem Megalodonem. Atrakcje przygotowane specjalnie dla dzieci młodszych i większych, takie jak: park linowy, trampoliny i dmuchańce, zabawy na placu zabaw pozwoliły naszych uczniom prawdziwie zrelaksować się i sprawiły im ogromnie wiele radości.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead