previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 

 

KONKURSY POZASZKOLNE

  

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Zwycięzcami etapów szkolnych poszczególnych konkursów oraz reprezentantami szkoły na etapach gminnych konkursów przedmiotowych zostali:

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Mateusz Leja

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Aleksander Pawleta

Bartosz Świerc

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Marco Schemainda

Aleksander Pawleta

Mateusz Leja

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Natalia Gogolok

Seweryn Krawczyk

Aleksander Pawleta

 

Aleksander Pawleta - po zwycięstwie na etapie gminnym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego został zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego i tym samym uzyskał tytuł: Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego

 

MIĘDZYGMINNY KONKURS ŁADNEGO PISANIA 

 II miejsce Julianna Leja

 

GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

I miejsce - Jakub Hahnewald-Flak

II miejsce – Jakub Tymczyszyn

 

GMINNY KONKURS WIEDZY OGÓLNEJ ,,OMNIBUS 2018”

II miejsce Dominik Merta

 

GMINNY KONKUS CZYTELNICZY ,,ŚLADAMI STASIA I NEL”

IV miejsce Mikołaj Nowiński, Karolina Skrzipczyk, Adam Hankus

 

X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „IMPRESJE…"

Szkołę reprezentowali:

Damian Urzędowski, Helena Pawleta, Julianna Leja, Mateusz Leja

 

GMINNY KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ ,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

I miejsce Karolina Skrzipczyk

II miejsce Dawid Gonsior

II miejsce Piotr Czech

III miejsce Emanuel Bryla

 

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I-III

II miejsce Julia Strzępek

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

KONKURS RECYTATORSKI „JUGEND TRAGT GEDICHTE VOR”

IV miejsce Karolina Skrzipczyk

 

KONKURS PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ w języku niemieckim w Opolu

IV miejsce Samanta Miensok

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY  „SPORT W WYOBRAŹNI UCZNIA”

Laureat Mateusz Leja

 

XIX WOJEWÓDZKI FESTIWAL ARTYSTYCZNY "LIŚĆ DĘBU"

 II miejsce Samanta Miensok

 

XXVII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ W KORFANTOWIE

 III miejsce Samanta Miensok

 

OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ ,,ŚPIEWAJ PANU ZIEMIO CAŁA”

III miejsce Samanta Miensok

 

KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ GMINNĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ ,,PORTRET MOJEJ ULUBIONEGO BOHATERA LITERACKIEGO”

Wyróżnienie – Aleksandra Słota

 

GMINNY KONKURS ZDOBIENIA JAJ WIELKANOCNYCH W OCHODZACH 2018

-KATEGORIA DZIECI MŁODSZYCH-

III miejsce Julianna Leja

 

GMINNY KONKURS ZDOBIENIA JAJ WIELKANOCNYCH W OCHODZACH 2018 W

- KATEGORIA DZIECI STARSZYCH-

II miejsce Mateusz Leja

 

PRZEGLĄD UCZNIÓW KLASY SKRZYPIEC SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA REGIONU OPOLSKIEGO

IV miejsce Zuzanna Waliczek

 

ZAWODY SPORTOWE

 

BADMINTON INDYWIDUALNY dziewczęta etap powiatowy

I miejsce Kinga Pawleta

I miejsce Angelika Miensok

II miejsce Samanta Miensok 

III miejsce Helena Pawleta

 

BADMINTON INDYWIDUALNY chłopcy etap powiatowy

I miejsce Dawid Gonsior

I miejsce Bartosz Blachucik

II miejsce Franciszek Litwiniec

III miejsce Michał Litwiniec

III miejsce Aleksander Sanetra

 

BADMINTON INDYWIDUALNY chłopcy etap wojewódzki

I miejsce Piotr Czech

II miejsce Michał Pawleta

 

TURNIEJ W „DWA OGNIE” etap gminny

 III miejsce drużyna w składzie: Blachucik Bartosz, Heuer Denis, Merta Dominik, Toporek Krzysztof, Weber Oliver, Leja Julianna, Miensok Samanta, Notka Oliwia, Pawleta Helena, Pawleta Kinga

 

HALOWA PIŁKA NOŻNA chłopcy etap gminny

I miejsce drużyna w składzie: Czech Piotr, Hankus Adam, Litwiniec Michał, Pawleta Michał, Pekar Paweł, Pekar Arkadiusz, Sanetra Aleksander, Leja Mateusz

 

HALOWA PIŁKA NOŻNA dziewczęta etap gminny

I miejsce drużyna w składzie: Garbiec Wiktoria, Gogolok Natalia, Miensok Angelika, Nierobisz Paulina, Pawleta Helena, Pawleta Kinga, Skrzipczyk Karolina

 

MINIKOSZYKÓWKA chłopcy etap gminny

II miejsce drużyna w składzie: Czech Piotr, Hankus Adam, Litwiniec Michał, Pawleta Michał, Schemainda Marco, Sanetra Aleksander, Leja Mateusz

 

MINIKOSZYKÓWKA dziewczęta etap gminny

I miejsce drużyna w składzie: Garbiec Wiktoria, Gogolok Natalia, Miensok Angelika, Nierobisz Paulina, Liguda Julia, Skrzipczyk Karolina, Drąg Julia

 

GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

I miejsce w rzucie piłeczką palantową – Blachucik Bartosz

III miejsce w rzucie piłeczką palantową – Litwiniec Franciszek

II miejsce w rzucie piłeczką palantową – Litwiniec Michał

II miejsce w skoku w dal – Pekar Paweł

II miejsce w biegu na 600 metrów – Leja Mateusz

III miejsce w biegu na 60 metrów – Weber Olivier

III miejsce w biegu sztafetowym 4x60 m: Leja Mateusz, Pawleta Michał, Pekar Paweł, Sanetra Aleksander

II miejsce w rzucie piłeczką palantową – Miensok Smanta

III miejsce w rzucie piłeczką palantową - Paulina Nierobisz 

II miejsce w skoku w dal : Kinga Pawleta

II miejsce w biegu sztafetowym 4x 60m. – Strzępek Julia, Pawleta Kinga, Pawleta Helena, Miensok Samanta

III miejsce w biegu sztafetowym 4x 60m. – Miensok Angelika, Liguda Julia, Nierobisz Paulina, Skrzipczyk Karolina

II miejsce w biegu na 600m – Miensok Angelika

III miejsce w biegu na 600m – Skrzipczyk Karolina

III miejsce w biegu na 300m – Pawleta Kinga

 

MINI PIŁKA RĘCZNA chłopcy etap gminny

II miejsce drużyna w składzie: Chrzanowski Paweł, Hankus Paweł, Kasik Piotr, Leja Mateusz, Litwiniec Michał, Pawleta Michał, Pekar Arkadiusz, Pekar Paweł, Sanetra Aleksander

 

MINI PIŁKA SIATKOWA chłopcy – etap wojewódzki

III miejsce drużyna w składzie: Blachucik Bartosz, Czech Piotr, Hankus Adam, Litwiniec Michał, Pawleta Michał, Pekar Arkadiusz, Pekar Paweł, Sanetra Aleksander, Schemainda Marco, Urzędowski Damian

 

Bartosz Blachucik - najlepszy zawodnik Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców na etapie gminnym

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DWÓJEK „KONICZYNKA CUP”

O PUCHAR DYREKTORA MOSiR W OPOLU

  V miejsce Bartosz Blachucik

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ BADMINTONA POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA KĘDZIERZYN - KOŹLE

 V miejsce Bartosz Blachucik

 

XI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO SILESIA CUP

 III miejsce Damian Urzędowski

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO DLA DZIECI – MEMORIAŁ EDWARDA FACIEJEWA

  II miejsce Damian Urzędowski

 

OPOLSKI INTEGRACYJNY FESTIWAL JUDO

 II miejsce Damian Urzędowski

 

MISTRZOSTWA OPOLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W JUDO

 I miejsce Damian Urzędowski

 

ŚLĄSKA LIGA JUDO

 V miejsce Damian Urzędowski

 

NOMINACJE DO NAGRODY KOMPRACHCICKI ORZEŁ

Kategoria sport

  • drużyna w składzie: Blachucik Bartosz, Czech Piotr, Hankus Adam, Litwiniec Michał, Pawleta Michał, Pekar Arkadiusz, Pekar Paweł, Sanetra Aleksander, Schemainda Marco, Urzędowski Damian
  • Bartosz Blachucik
  • Dawid Gonsior (nominowany przez UKS Victoria Domecko)

 

Kategoria nauka

  • Mateusz Leja

 

Kategoria kultura

  • Samanta Miensok

 

NAGRODĘ KOMPRACHCICKI ORZEŁ OTRZYMAŁA  SAMANTA MIENSOK

 

KONKURSY SZKOLNE

 

Konkurs na Karmnik szkolny – Pomagamy ptakom

W konkursie wzięło udział 14 uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni i nagrodzeni drobnymi upominkami.

 

Konkurs ,,Słynne Kobiety” zorganizowany z okazji Dnia Kobiet

W konkursie wzięło udział 20 uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni i nagrodzeni drobnymi upominkami.

 

Konkurs na najpiękniejszy wiersz o tematyce zimowej

Wyróżnienia otrzymali: Dawid Gonsior, Michał Pawleta, Wiktoria Garbiec

 

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową

Wyróżnienia otrzymali: Paulina Nierobisz, Mateusz Skrzipczyk, Emanuel Bryla, Oliver Weber

 

Konkurs plastyczny ,,Moje Spotkanie z Wiosną” zorganizowany z okazji pierwszego dnia wiosny

 I miejsce: Zuzanna Waliczek

II miejsce: Emanuel Bryla

II miejsce: Mateusz Leja

Wyróżnienie: Marlena Gogolok, Dawid Gonsior

 

Konkurs ,,Rozpoznaj swojego nauczyciela”

Wyróżnienia otrzymali: Piotr Czech, Michał Paleta, Julia Liguda, Aleksander Pawleta, Arkadiusz Pekar, Adam Hankus, Bartosz Świerc, Jakub Hahnewald – Flak

 

Konkurs na najładniej wykonany Różaniec

Mateusz Skrzipczyk, Alex Rygol, Jakub Hahnewald – Flak, Oliwia Notka, Emanuel Bryla, Krzysztof Toporek, Denis Heuer, Aleksandra Słota, Karolina Skrzipczyk, Paweł Zapała, Paulina Nierobisz

 

Konkurs fotograficzny "Matematyka w obiektywie"

Karolina Skrzipczyk

Mateusz Srzipczyk

Bartosz Machaj

 

Konkursy organizowane z okazji Dnia Ziemi

Najpiękniejszy opis zwierzęcia przygotowała Jullianna Leja

Najpiękniejszy opis rośliny przygotowała Julia Drąg

Najpiękniejsze zwierzę na Wystawę Roślin i Zwierząt przyniosła Julia Liguda

Najpiękniejszą roślinę na Wystawę Roślin i Zwierząt przyniósł Michał Pawleta

 

Eliminacje szkolne do Konkursu Pięknego Czytania

Klasa 1 - Jakub Tymczyszyn

Klasa 2 - Jakub Hahnewald – Flak

Klasa 3 - Bartosz Blachucik

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead