previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

 

KONKURSY POZASZKOLNE

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Zwycięzcami etapów szkolnych poszczególnych konkursów oraz reprezentantami szkoły na etapach gminnych konkursów przedmiotowych zostali:

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Karolina Skrzipczyk

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Bartosz Świerc

Helena Pawleta

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Marco Schemainda

Mikołaj Nowiński 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Seweryn Krawczyk

Karolina Skrzipczyk

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Seweryn Krawczyk

Adam Hankus

 

Seweryn Krawczyk  - po zwycięstwie na etapie gminnym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego został zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego i tym samym uzyskał tytuł: Laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH ACE

Zwycięzcami zostali:

 

W kategorii klas IV:

Jakub Hahnewald -Flak - I miejsce w województwie opolskim, 158 miejsce w kraju

Bartosz Bara - II miejsce w województwie opolskim, 304 miejsce w kraju

Eliza Skirthladze - III miejsce w województwie opolskim, 315 miejsce w kraju

Franciszek Litwiniec - IV miejsce w województwie opolskim, 326 miejsce w kraju

Marcel Kaduk - IV miejsce w województwie opolskim, 326 miejsce w kraju

 

W kategorii klas V:

Dominik Merta - III miejsce w województwie opolskim, 448 miejsce w kraju

Julia Strzępek- IV miejsce w województwie opolskim, 511 miejsce w kraju

 

W kategorii klas VI:

Bartek Świerc - III miejsce w województwie opolskim, 288 miejsce w kraju

Marcin Lisek - VIII miejsce w województwie opolskim, 664 miejsce w kraju

Helena Pawleta- X miejsce w województwie opolskim, 711 miejsce w kraju      

Kinga Pawleta - XIII miejsce w województwie opolskim, 913 miejsce w kraju  

Samanta Miensok - XVI miejsce w województwie opolskim, 1010 miejsce w kraju

 

W kategorii klas VII:

Karolina Skrzipczyk- XVIII miejsce w województwie opolskim, 845 miejsce w kraju Damian Urzędowski - XXI miejsce w województwie opolskim, 874 miejsce w kraju

 

W kategorii klas VIII:

Marco Schemainda - V miejsce w województwie opolskim, 167 miejsce w kraju

Mikołaj Nowiński - XI miejsce w województwie opolskim, 286 miejsce w kraju

Adam Hankus- XX miejsce w województwie opolskim, 588 miejsce w kraju     

Seweryn Krawczyk- XXIX miejsce w województwie opolskim, 648 miejsce w kraju

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział w konkursie

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

KONKURS RECYTATORSKI „JUGEND TRÄGT GEDICHTE VOR”

 

Naszą szkolę reprezentowali w etapie szkolnym i gminnym:

Maja Wojtasik

Jakub Hahnewald- Flak

Bartosz Świerc

Jakub Hahnewald-Flak przeszedł do etapu rejonowego

 

PRZEGLĄD PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ w języku niemieckim w Opolu

 

Naszą szkołę reprezentowała:

 Samanta Miensok

 

XIX FESTIWAL PIOSENKI Z SERDUSZKIEM

 

Wyróżnienie w kategorii A otrzymała:

Samanta Miensok 

 

KONKURS NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ ORGANIZOWANY PRZEZ DFK DOMECKO W RAMACH PROJEKTU,,OŻYWIANIE DOMÓW SPOTKAŃ “

 

Zwycięzcami w kategiorii do lat 8 zostali:

I miejsce Artur Smolin

II miejsce Antonina Bryla

III miejsce Franciszek Czech

 

 ZAWODY SPORTOWE

GMINNE IGRZYSKA DZIECI W UNIHOKEJU

I miejsce- Amelia Różyczka, Zuzanna Waliczek, Julia Strzępek, Oliwia Notka, Bartosz Blachucik, Emanuel Bryla, Dominik Merta, Oliwer Weber, Julianna Leja, Samanta Miensok, Helena Pawleta, Kinga Pawleta, Denis Heuer, Krzysztof Toporek Bartosz Świerc, Marcin Lisek

 

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W UNIHOKEJU

II miejsce – Franciszek Litwiniec, Amelia Różyczka, Zuzanna Waliczek, Julia Strzępek, Oliwia Notka, Bartosz Blachucik, Emanuel Bryla, Dominik Merta, Oliwer Weber, Julianna Leja, Samanta Miensok, Helena Pawleta, Kinga Pawleta Denis Heuer, Krzysztof Toporek, Bartosz Świerc, Marcin Lisek

 

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W UNIHOKEJU

III miejsce- Bartosz Machaj, Franciszek Litwiniec, Blachucik Bartosz, Emanuel Bryla, Dominik Merta, Denis Heuer, Bartosz Świerc, Marcin Lisek.

 

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE

I miejsce- Karolina Skrzipczyk, Paulina Nierobisz, Adam Hankus, Paweł Pekar

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE

I miejsce -Karolina Skrzipczyk, Paulina Nierobisz, Adam Hankus, Paweł Pekar

 

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W BADMINTONIE

II miejsce – Dawid Gonsior, Bartosz Blachucik, Emanuel Bryla

IV miejsce- Karolina Skrzipczyk, Paulina Nierobisz

V miejsce- Paweł Pekar, Adam Hankus

 

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W BADMINTONIE

V miejsce – Dawid Gonsior

VI miejsce- Bartosz Blachucik, Emanuel Bryla

 

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE SIATKOWEJ

I miejsce- Bartosz Blachucik, Oliwer Weber, Krzysztof Toporek, Denis Heuer

 

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ

I miejsce- Adam Hankus, Paweł Pekar, Mikołaj Nowiński, Marco Schemainda

II miejsce – Samanta Miensok, Karolina Skrzipczyk, Julia Drąg, Paulina Nierobisz, Kinga Różyczka.

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

II miejsce – Bartosz Blachucik

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI PIŁJKI SIATKOWEJ O PUCHAR PERZYDENTA MIASTA KĘDZIERZYN-KOŻLE

III miejsce- Bartosz Blachucik

 

TURNIEJ OPOLSKIEJ LIGI MINISIATKÓWKI W KLUCZBORKU

I miejsce -Bartosz Blachucik

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI O PUCHAR PREZESA „BANDEROZY” W KATEGORII TRÓJEK

II miejsce – Bartosz Blachucik

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR BURMISTRZA W PONIECU

II miejsce -Bartosz Blachucik

 

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MINISIATKÓWCE O PUCHAR KINDER+SPORT

I miejsce – Bartosz Blachucik

 

KONKURSY SZKOLNE

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC

I miejsce – Antonina Bryla kl. I

II miejsce- Nikodem Bochniak kl. II

III miejsce Bartosz Hankus kl. I

 

Wyróżnienia:

 

Julia Famuła kl. I

Dawid Gonsior kl. II

Szymon Blachucik kl. II

Maciej Popiel kl. II

Karolina Skrzipczyk kl. VII

 

KONKURSY ORGANIZOWANE Z OKAZJI EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW OBCYCH

"Jaki to język europejski?" - konkurs dla uczniów klas IV-VIII

W konkursie wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki za udział w konkursie.

 Konkurs plastyczno - językowy "Moje ulubione zwierzątko" dla uczniów klas I-III

 

Zwycięzcami konkursu zostali:

 

Nikodem Bochniak oraz Karol Waliczek

W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas I-III naszej szkoły. Wszyscy otrzymali pamiątkowe upominki z udział.

 

KONKURS ,,NAJPIĘKNIEJSZA SKARPETA NA PREZENTY “

W konkursie wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki za udział w konkursie.