previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Szkolna Wigilia - grudzień 2017

 

Jak co roku przed obchodem świąt Bożego Narodzenia zebraliśmy się, aby we wspólnym gronie, uczniów i nauczycieli oraz pracowników obsługi spożyć posiłek wigilijny. Na stole było wszystko, co można spotkać  na domowych stołach w ten szczególny wieczór, jakim jest wieczór wigilijny. Najważniejsza jednak była nasza obecność oraz moc życzeń jaka w tym dniu płynęła ze szczerości serca.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead