previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Nosimy odblaski jesteśmy widoczni na drodze - styczeń 2018

 

Przed feriami naszą szkołę odwiedzili ważni goście. Byli to policjanci w towarzystwie Pana Wójta Leonarda Pietruszki, Ambasadorki kampanii „ odblaskowi.pl” Pani Anny Dydzik – Nieperfekcyjnej Mamy oraz przedstawicieli firmy Baumar.  Wszyscy wspólnie promowali wyżej wymienioną kampanię, która ma na celu propagowanie noszenia elementów odblaskowych, które poprawiają widoczność pieszego i rowerzysty w ruchu drogowym.Ma również za zadanie zwiększenie świadomości o zagrożeniach wśród najmłodszych, zakłada działania propagujące zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Wszyscy uczniowie otrzymali odblaskowe opaski na rękę.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead