previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Walentynki - luty 2018

 

Jak co roku, także i tym razem - 14 lutego, w Publicznej Szkole Podstawowej obchodzono Święto Zakochanych czyli Walentynki. Znanym zwyczajem walentynkowym jest wręczanie kartek i liścików zawierających wyznania miłosne lub obdarowywanie się drobnymi upominkami, których oczywiście nie zabrakło i w naszej szkole. Specjalnie przygotowana na te okazję poczta walentynkowa cieszyła się jak co roku dużym zainteresowaniem. Na korytarzu zostało ustawione czerwone pudełko, do którego uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób sympatie innym. Kartki walentynkowe rozdawane były na specjalnym apelu, podczas którego uczniowie mogli także zobaczyć zabawne scenki związane ze świętem zakochanym i przyjaźnią męsko- damską. Walentynki nie są polskim zwyczajem. Jednak mimo tego, że krytykuje się to święto za obce pochodzenie na pewno jest ono dobrą okazją do okazania najbliższym naszej sympatii. A to bardzo miły gest, gdyż przyjaźni i miłości nigdy nie jest za dużo.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead