Tenis stołowy drużynowy - styczeń 2017

 

Dnia 20.01.2017 w PSP Domecko odbył się turniej gminny w tenisie stołowym dziewczat i chłopców. Szkołę reprezentowali: Natalia Gogolok, Angelika Miensok, Julia Liguda, Piotr Czech, Mateusz Leja, Michał Pawleta, Aleksander Sanetra.. Spotkania były zacięte i emocjonujące.

Uczniowie zajęli III miejsce i należą się im gratulacje za postawę i chęć rywalizacji.

 

Wyniki chłopców:

 

1. PSP nr 30 Opole (dawne PSP Chmielowice)

2. PSP Komprachcice

3. PSP Domecko

4. PSP Wawelno

5. PSSP Ochodze

6. PSP Polska Nowa Wieś

 

Wyniki dziewcząt:

 

1. PSP nr 30 Opole (dawne PSP Chmielowice)

2. PSP Komprachcice

3. PSP Domecko

4. PSP Wawelno

5. PSP Polska Nowa Wieś

 

6. PSSP Ochodze

 

Badminton etap gminny - styczeń 2017

 

16 stycznia na hali OSiR w Komprachcicach odbyły się kolejne zawody rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.Najlepsi zawodnicy poszczególnych kategoriach wystartują w Mistrzostwach Powiatu Opolskiego, które odbędą się 19 stycznia również na hali OSiR w Komprachcicach.   

Wyniki:

Roczniki 2008/2009:

1. Bartosz Blachucik (PSP Domecko)

2. Emanuel Bryla (PSP Domecko)

3. Krzysztof Nowak (PSP Wawelno)

4. Dominik Ciukaj (PSP Wawelno)

 

Roczniki 2006/2007

1. Jan Dec (PSP Wawelno)

2. Adam Hankus (PSP Domecko)

3. Sebastian Ciukaj (PSP Wawelno)

4. BrajanWaldera (PSP Wawelno)

5. Arkadiusz Pekar (PSP Domecko)

6. Bartosz Świerc (PSP Domecko)

7-9. Marcin Lisek (PSP Domecko)

7-9. Adam Czerenkiewicz (PSP Wawelno)

7-9. Daniel Furgatz (PSP Wawelno)

Wyniki:

 

Roczniki 2008/2009:

 

1.Hanna Froń (PSP Wawelno)

2. Natalia Kampa (PSP Wawelno) 

3. Marlena Kubis (PSP Wawelno)

4. Pola Rakowska (PSP Wawelno)

roczniki 2006/2007

1. Karolina Skrzipczyk (PSP Domecko)

2. Samanta Miensok (PSP Domecko)

 

3. Weronika Fronia (PSP Wawelno

 

Mały Olimpijczyk - styczeń 2017

 

11 stycznia na hali OSiR w Komprachcicach odbył się gminny turniej „Małego Olimpijczyka”. 

Szkołę reprezentowali: Karolina Skrzipczyk, Kinga Pawleta, Helena Pawleta, Julianna Leja, Samanta Miensok, Krzysztof Toporek, Adam Hankus, Arkadiusz Pekar, Damian Urzędowski, Bartosz Świerc

 

Wyniki:

1. PSP Komprachcice

2. PSSP Ochodze

3/4. PSP nr 30 Opole (dawniej PSP Chmielowice)

3/4. PSP Wawelno

5. PSP Domecko

 

6. PSP Polska Nowa Wieś