Mistrzostwa w mini piłce ręcznej - listopad 2016

 

28 listopada w Komprachcicach odbyły się mistrzostwa gminy w mini piłce ręcznej naszą szkołę reprezentowali chłopcy w składzie: Chrzanowski Paweł , Czech Piotr, Hankus Adam ,Kasik Piotr , Leja Mateusz, Litwiniec Michał, Pawleta Michał, Sanetra Aleksander oraz dziewczynki w składzie:  Drąg Julia, Garbiec Wiktoria, Gogolok Natalia, Liguda Julia,  Miensok Angelika,  Nierobisz Paulina, Różyczka Kinga, Skrzipczyk Karolina, Słota Aleksandra.

Chłopcy zajęli ostatecznie V miejsce a dziewczynki VI.

 

Badminton - listopad 2016

 

17 listopada chłopcy naszej szkoły zagrali w drużynowych mistrzostwach gminy w badmintonie zajęli następujące miejsca:

1. PSP Komprachcice

2. PSP Domecko I Piotr Czech, Michał  Pawleta

3. PSP Domecko IV Aleksander Pawleta, Michał Litwiniec

4. PSP Domecko III Mateusz Leja, Aleksander Sanetra

5. PSP Domecko II Damian Urzędowski, Adam Hankus

6. PSP Wawelno II

7. PSP Wawelno I

8. PSP Domecko V Arkadiusz Pekar, Paweł Pekar, Marco Schemainda

9. PSP Wawelno III

 

22 listopada Piotr Czech i Michał Pawleta zagrali w półfinale powiatowym ostatecznie zajmując II miejsce, co dało im możliwość zagrania w finale wojewódzkim gdzie ostatecznie zajęli VII miejsce. GRATULUJEMY 

 

Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

w Badmintonie Drużynowo Szkół Podstawowych Chłopców Głubczyce 01.12.2016

 Grupa 1

Nr spot

lp

Drużyny

1.

2.

3.

Sety

Lotki

Punkty

Miejsce

1-3

1

PSP 19 K-Koźle

Patryk Daroń

Przemysław Gajda

Dominik Juhnke

 

5:0

5:0

 

 

 

I

2-3

 

2

SP 2 Głubczyce

Karol Serwetnicki

Kornel Śniatowski

0:5

 

5:0

 

 

 

 

II

1-2

3

PSP Domecko

Piotr Czech

Mateusz Leja

Michał Pawleta

0:5

0:5

 

 

 

 

 

II


Grupa 2

Nr spot

lp

Drużyny

1.

2.

3.

Sety

Lotki

Punkty

Miejsce

1-3

1

PSP 7 Strzelce Opolskie

Jakub Kozłowski

Szymon Maciołek

 

3:2

5:0

 

 

 

I

2-3

 

2

PSP 15 K-Koźle

Wojciech Budny

Tymoteusz Cybulski

2:3

 

5:0

 

 

 

 

II

1-2

3

PSP Komprachcice

Bartosz Niedzielski

Bartłomiej Olendrer

0:5

0:5

 

 

 

 

 

III


Grupa 3

Nr spot

lp

Drużyny

1.

2.

3.

Sety

Lotki

Punkty

Miejsce

1-3

1

SP 1 Głubczyce

Mateusz Golas

Rafał Mielnik

 

5:0

5:0

 

 

 

I

2-3

 

2

PSP Jędrzejów

Michał Mielnik

Kacper Wolny

Szymon Wolny

0:5

 

2:3

 

 

 

 

III

1-2

3

PSP 1 K-Koźle

Krzysztof Bieszczad

Mateusz Muras

 

 

0:5

3:2

 

 

 

 

 

II

 KLASYFIKACJA


1. PSP 19 Kędzierzyn-Koźle    
/Przemysław Gajda / Patryk Daroń / Dominik Juhnke/
2. SP 1 Głubczyce
/Mateusz Golas /Rafał Mielnik/
3.  PSP 7 Strzelce Opolskie    
/Jakub Kozłowski/Szymon Maciołek/
4.  PSP 15 Kędzierzyn-Koźle   
/Wojciech Budny / Tymoteusz Cybulski/

5. PSP 1 Kędzierzyn-Koźle
/Bieszczad Krzysztof / Murasz Mateusz/
 6. SP 2 Głubczyce
/Serwetnicki Karol / Śniatowski Kornel/
7. PSP Domecko
/Czech Piotr / Leja Mateusz / Pawleta Michał/
 8. PSP Komprachcice
/Niedzielski Bartosz / Olender Bartłomiej/
 9. PSP Jędrzejów
/Mielnik Michał / Wolny Kacper / Wolny Szymon/

Opracowała Bożena Bąk

 

 

Zawody w dwa ognie - październik 2016

 

Zawody w ramach Mistrzostw Gminy Komprachcice w dwa ognie klas I-IV

W dniu 03.11.2016r. na sali Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku odbyły się zawody w ramach Mistrzostw Gminy Komprachcice Szkół Podstawowych w dwa ognie klas I – IV.

W skład drużyny wchodzą następujący uczniowie:

Miensok Samanta,  Pawleta Helena, Skrzipczyk Karolina, Słota Aleksandra, Hankus Adam, Pekar Arkadiusz, Świerc Bartosz, Toporek Krzysztof , Urzędowski Damia

1. PSP Wawelno

2. PSP Domecko

3. PSSP Ochodze

4/5. PSP Chmielowice

4/5. PSP Polska Nowa Wieś

6. PSP Komprachcice